Naše děvčata navázala na okresní finále a s přehledem v Prostějově zvítězila.

Vlastní závody zahájily rozplavby na 50 m znak. Magdaléna Kovaříková vybojovala vítězství a Jana Sanetrníková doplavala sedmá. Na 50 m prsa zvítězila naprosto suverénně Eliška Skácalová. Na motýlku bez problémů vyhrála Veronika Subotová a Alžběta Preková byla sedmá. Volnostylařka Tereza Daňková uplavala ostatním o „parník“ a náhradnice Marie Pikartová doplavala sedmá.

Štafety potvrdily suverenitu našich dívek, když nejprve kvarteto Magda, Eliška, Veronika a Tereza vyhrály polohovku skoro o bazén a poté celý tým obdobně vyhrál i 6x50 m.

Dívky ziskem 20 bodů opanovaly závodní pole a po zásluze si odvezly pohár pro vítěze. Vybojovaly si rovněž postup na republikové finále, které proběhne 28.ledna v Jindřichově Hradci.

K předvedenému výkonu gratulujeme, za vzornou reprezentaci školy děkujeme a v lednu budeme držet palce.