b_290_190_16777215_00_images_ruzne_Druzstvo_CGNR.jpgJiž pátý ročník soutěže se uskutečnil na atletickém stadionu AK Olomouc.

Letos měla akce opět velmi velkou podporu ČOV i Magistrátu města Olomouce. Závodu osmičlenných družstev se zúčastnilo 17 základních škol a víceletých gymnázií z celého olomouckého okresu. Celkový počet soutěžících, včetně individuálních kategorií, přesáhl tři stovky mladých sportovců.

Součástí programu byl i závod osobností, ve kterém se žákům představili vynikající čeští sportovci Šárka Kašpárková, Robert Změlík, Ladislav Valouch, Adriana Gerši, Marek Heinz a další. 

Družstvo CGNR ve složení Veronika Eichlerová, Zuzana Švarcová, Tereza Spáčilová, Elen Melcrová, Dominika Klugerová, Nikola Fochrová, Benedikt František Lochman, Jakub Chudý, Jan Hampl a Michal Chrobák ovládlo celé startovní pole a z první pozice se nominovalo do krajského kola, které proběhne 7.6.2016 v Hranicích na Moravě.

Za jednotlivce se na prvních místech ve svém ročníku ocitli Elen Melcrová a František Benedikt Lochman, na stupně vítězů se probojovali také Veronika Eichlerová a Jakub Chudý.

Držme našemu týmu palce v bojích o republikové finále.

Radek Dobeš

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP