b_290_190_16777215_00_images_ruzne_tb_2015.jpgNaši žáci nelení ani ve svém volném čase

Tomáš, který nás svými výkony těšil už v průběhu roku, pokračoval stejně úspěšně i během července a srpna. Na začátku prázdnin odjel do Francie na Světový pohár v cross triatlonu, kde se umístil na 3. místě. Je třeba říci, že tento závod patří mezi nejtěžší v Evropě.

Poté jej na začátku srpna čekalo MS v kvadriatlonu v Bratislavě, kde se Tomáš stal vicemistrem světa (obsadil 2. místo v kategorii juniorů). V polovině srpna pak na Mezinárodním poháru v cross triatlonu ve slovenské Žilině juniorskou kategorii vyhrál a celkově se umístil na 6. místě.

Poslední srpnový víkend pak Tomáš odjel do Maďarska na ME v kvadriatlonu, kde vzhledem k problémům na lodi získal „pouze“ bronz, ale i to lze bezesporu považovat za úspěch.

Tomášovi gratulujeme a doufáme, že úspěchy se budou opakovat i v rámci studia v maturitním ročníku.