talent 2019Naši žáci a čerství absolventi uspěli ve sportovní a přírodovědné oblasti.

Ze sportovců uspěl v kategorii pro nižší gymnázia a základní školy Matyáš Novák, v kategorii středních škol pak Sára Vingrálková, Vojtěch Maťátko a Jakub Jurka, který se stal absolutním vítězem celé kategorie. V přírodovědné oblasti se pak jako druhý, tedy těsně pod absolutním vrcholem, umístil Alexandr Zarivnij. CGNŘ se pak díky našim žákům stalo nejúspěšnější školou Olomouckého kraje ve sportovní oblasti a druhou nejúspěšnější v oblasti přírodovědné.

Všem oceněným gratulujeme a jsme na ně náležitě hrdí. Těm, kteří brány naší školy ještě neopustili, budeme i nadále poskytovat nadstandardní podmínky, které jim umožní prosadit se v oblastech, v nichž jsou dobří. Zároveň věříme, že se na tento úspěch podaří navázat i v příštím roce...

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP