vatikanBěhem poutního zájezdu navštívili naši žáci také Benátky a Florencii.

Netradiční reportáž sepsala Adéla Mikulová ze 3.A:

Veni, vidi, vici

Po krušné noci jsme přistáli v Benátkách. Naše oddíly si neměly na co stěžovat. Vánek byl osvěžující a rychle jsme zase nabrali síly pokračovat v tažení. Již o půlnoci jsme dorazili k táboru v Římě. Plán obléhání byl jasný - každý den jinou část historických památek. Antika, středověk, novověk a křesťanské památky padly velice rychle, ale na oslavy nebyl čas. Slzy z nebe nás vždy velice rychle zahnaly zpět do tábora. Ve Vatikánu nám papež František požehnal na cestu. Mokří a unavení jsme se tedy vraceli zpět. Přestávka ve Florencii nás ještě více znavila - i přes nádherné prostory, které na nás dýchaly silou našich předků. Následovala další obtížná noc. Domů jsme se vrátili bez ztrát. Čekala na nás sláva a odpočinek.

Na fotogalerii se můžete podívat ZDE.

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP