b_290_190_16777215_00_images_ruzne_Scudla.jpgTentokrát druhé a třetí místo.

Na 53.ročník Šumperských memoriálů – soutěže atletických družstev SŠ jsme nastoupili v redukované sestavě. Naše barvy hájilo pouhých pět chlapců a osm dívek, o to je úspěch cennější.

V jednotlivcích vybojovala Míša Gieselová dvě první místa za skok daleký výkonem 540 a běh na 300 m výkonem 41,71. Kateřina Jandová byla druhá ve vrhu koulí. Třetí místa získali Anna Sedláčková ve výšce, Tadeáš Coufal v běhu na 300m a Jarda Vychodil ve skoku dalekém.

Čtvrtí byli běžci Jarda Vychodil na stometrové trati, Vilém Šír na třístovce a Ondra Martínek na třech kilometrech.

Další čtvrtá místa získaly A štafety. Hoši v sestavě Coufal, Šír, Mohyla a Martínek. Dívky ve složení Jandová, Lindnerová, Namyslová a Gieselová. B štafeta dívek – Zezulová, Sedláčková, Glogarová a Šestořádová přidala páté místo.

Šestá byla Tereza Šestořádová ve výšce. Tři sedmá místa vybojovali Tereza Namyslová na 60 a 300 metrové trati a Lukáš Mohyla v dálce, Lukáš ještě přinesl bodík z výšky.

V celkových součtech skončili dívky II. a hoši III.

Zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy.