b_290_190_16777215_00_images_ruzne_fotbal_rijen_2015.jpgBudou letos úspěšnější než atleti?

Tým ve složení Jiří Schlimbach, Kryštof Mór, Jiří Kiška, Jan Vyhlídal, Matouš Tovaryš, Filip Odehnal, Tadeáš Coufal, Martin Diblík, Jan Chudý, Mojmír Chytil, Pavel Zifčák, Jan Sedlmajer, Erik Smítal, Robert Sivoň a Jakub Matoušek předvedl i přes komplikace skvělý výkon. 

Barážový zápas s Obchodní akademií skončil 1:1 a rozhodoval až na penaltový rozstřel, ve kterém byli všichni naši střelci úspěšní.

První utkání ve skupině jsme odehráli s vítězem naší skupiny Okrskového turnaje družstvem SŠP Rooseveltova. Utkání bylo opět skoupé na střely na branku a skončilo nerozhodně.

Druhé utkání s Uničovem bylo ovlivněno časovým omezením kluků ze Sigmy, kteří měli následující den podstoupit zátěžové testy. Úkol zněl jasně: do páté minuty vstřelit co nejvíc branek. Skórovat se podařilo pouze jednou, poté naši borci hráli pouze v sedmi lidech. I v početní nevýhodě ale prakticky nenechali soupeře vystřelit. Utkání zvládli a vyhráli 1:0.

Další zkouškou, která otestovala naši mentální sílu, bylo zranění Matouše Tovaryše, který nemohl nastoupit v posledním utkání, které jsme odehráli s doposud neporaženým týmem hracího dne Gymnáziem Čajkovského. Díky pokutovému kopu před koncem zápasu jsme nakonec zvítězili 2:1 a postoupili do krajského finále.

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP