b_290_190_16777215_00_images_ruzne_fotbaliste.jpgZ turnaje církevních škol v malé kopané přivezli skvělé druhé místo

Na úspěchu se podíleli Tadeáš Coufal, Filip Odehnal, Filip Bolek, Martin Diblík, Jan Chudý, Jan Sedlmajer, Robert Sivoň, Erik Smítal, Pavel Zifčák, Michal Blahůšek, Jiří Kiška a Matěj Kvapil.

V turnaji jsme absolvovali nejprve boje ve skupině. Zde jsme se potkali s KG Třebíč a prohráli 0:2. Ve druhém zápase jsme si spravili náladu s družstvem BIGY Ostrava, které jsme čtyřmi brankami Smítala a po jedné Zifčáka, Bolka a Sedlmajera zdolali 7:0. Další utkání bylo s polským Piekary Slaskie. Tři góly Zifčáka a po jedné Smítala, Kišky a Diblíka stanovily skóre na 6:0. Poslední boj ve skupině byl proti družstvu SG Velehrad. Opět se radovali naši hráči, když po dvou trefách Kišky a jedné Zifčáka přehráli velehradské 3:1.

V semifinále narazili kluci na pořadatelské mužstvo AG Kroměříž. Líbivou kombinační hrou nedali soupeři šanci a zvítězili brankami Zifčáka, Diblíka a Sivoně 3:0.

Ve finále pak skládali kluci reparát z prvního zápasu s KG Třebíč a dlouho hra vypadala nadějně. Góly Zifčáka a Blahůška si vytvořili nadějný náskok a soupeře přehrávali. Jenže Třebíč začala hrát do těla na hraně pravidel. Naši kluci se domáhali pískání faulů, přestali hrát svou hru a než se nadáli, bylo skóre 2:5 a nám zbylo druhé místo.  

Všem zúčastněným gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Aleš Prudil

 

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP