b_290_190_16777215_00_images_perex5.jpg Chcete si v klidu domova vyzkoušet co vás čeká u přijímaček? A navíc být v případě, že se projeví vaše dovednosti, přijati bez nich?! Pak postupujte následovně:

Vyplňte elektronickou přihlášku na naši školu (na osmileté i čtyřleté studium), která je dostupná ZDE.

(K této přihlášce je následně do 15. března doručit ještě klasickou papírovou přihlášku, bez ní je elektronická přihláška neplatná.)

Do 7 dnů od vyplnění údajů obdržíte na e-mail přihlašovací údaje do systému LMS (import vašich dat do tohoto systému probíhá vždy ve středu!), kde naleznete cvičné testy z českého jazyka, matematiky a všeobecného přehledu. Tyto testy lze zkoušet neomezeně.

Když budete mít pocit, že testy bez problémů zvládáte, můžete se pustit do ostré verze. Ta bude zpřístupněna od 1. února do 15. března a můžete ji spustit pouze jednou! V okamžiku dokončení odchází její výsledky ke zpracování na naši školu. Absolvování ostrého testu doporučujeme všem, i uchazečům s dosavadním prospěchem na úrovni samých výborných, prokážete tím zájem o naši školu a výsledek může hrát roli při rozhodování v případě výrazného převisu excelentních uchazečů.

Pokud v ostré variantě uspějete, může Vám být s přihlédnutím k dosavadnímu prospěchu nabídnuto přijetí bez přijímacích zkoušek.

V případě, že v ostré variantě neuspějete, budete pozváni do prvního kola přijímacích zkoušek v termínu, který jste uvedli v přihlášce.

V případě nejasností pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS

Fakultní škola

logo UP
FaF UK
logo UP