SEZNAM ABSOLVENTŮ CÍRKEVNÍHO GYMNÁZIA NĚMECKÉHO ŘÁDU

školní rok 2012/13, třída 4.A, E
Deďová Zuzana, Delingerová Marie, Dragúňová Tereza, Faldíková Petra, Gábová Barbora, Hamplová Markéta, Kubíková Leona, Niklová Vendula, Peňázová Jana, Pumprlová Kristýna, Pundy Nicole, Rajnoha Martin, Raková Lada, Studená Renata, Třísková Kateřina, Veličková Michaela, Hájková Klára, Krejčí Vladislav, Morávková Vendula, Tomeček Kryštof, Michalčak Lukáš, Polášková Lucie
třídní učitel: Mgr. Radek Dobeš, 22 žáků

školní rok 2011/12, třída 4.B
Bajerová Kateřina, Buřvalová Nikola, Čamek Radomír, Čiklová Dominika, Doubravová Blanka, Gábor Peter, Goldová Kamila, Juráň Matouš, Kočnar Šimon, Kolouchová Pavlína, Krpcová Klára, Kubíková Dagmar, Kučerová Kristýna, Kudličková Halina, Maulerová Nikola, Servusová Gabriela, Stehlíčková Klára, Šlachtová Denisa, Šprinclová Aneta, Štěpánek Jan, Tesař Marek, Tichá Veronika, Vybíhalová Pavla, Wurstová Johana
třídní učitel: PhDr. Hana Pokorná, 24 žáků

školní rok 2011/12, třída 4.A
Baran Michael, Bulko Petr, Ejem Niki, Falta Šimon, Habusta Jakub, Hlochová Michaela, Ješko Roman, Kaniščevová Kristýna, Kulíšková Andrea, Mazurová Lucie, Novák Martin, Roubalová Monika, Schmidt Marek, Šimoník Jan, Šíp Marek, Veselská Lucie, Vladařová Kristina, Zahradníček Tomáš, Fejklová Martina
třídní učitel: Mgr. Lukáš Dittrich, 19 žáků

školní rok 2011/12, třída 4.B, C
Alexová Kristýna, Arbeitová Denisa, Balusková Nikol, Dobrozemská Klára, Dočkal Jan, Hofrová Nikola, Krpec Jaroslav, Pumprla Jiří, Sibrová Lucie, Svoboda Vojtěch, Velčovská Veronika, Volfová Michaela, Vondrka Jan, Bryksová Marie, Daliborová Markéta, Dluhý – Smith Jakub, Ehrmannová Monika, Kočířová Jaroslava, Kozáková Adéla, Kučera Doman, Pajerová Kristina, Poláchová Eva, Šilhová Kamila, Vondrák Dominik, Vránová Sára
třídní učitel: Mgr. Lukáš Dittrich, 25 žáků

školní rok 2010/11, třída 4.A
Adam David, Andělová Veronika, Bábovka Tomáš, Halasová Romana, Hloch Pavel, Kubáčková Tereza, Kubová Hana, Langerová Eva, Mačudová Hana, Maděrka Ondřej, Melichová Klára, Rochovanský Jakub, Schwarz Richard, Skopal Libor, Spurná Karolína, Seidlová Nikola, Vachutková Lenka, Vališ Jakub, Vrána Jakub, Zedková Klára 
třídní učitel: Mgr. et Bc. Michal Blokša, 20 žáků

školní rok 2010/11, třída 4.B, C, E
Dvořáková Karla, Horváth Michal, Hulmanová Monika, Kubáček Ondřej, Kvapilová Michaela, Líňa Ondřej, Pospíšil Michal, Prokopovič Jiří, Richter Jakub, Skřivánková Iva, Snášelová Zuzana, Svoboda Bronislav, Šimek Miroslav, Vlčková Hana, Zdařil David, Bendová Eliška, Dieguezová Lucie, Dočkalová Denisa, Jakubíková Petra, Kabeleová Diana, Paloušková Vendula, Růžičková Kateřina, Řehulková Pavla, Zatloukal Petr, Patermannová Lucie
třídní učitelka: Mgr. Zdeňka Müllerová, 25 žáků

školní rok 2009/10, třída 4.A
Čechmánková Dana, Čuj Petr, Hlavica Martin, Jakoubek Petr, Kačer Patrik, Klobáska Ondřej, Koutný Tomáš, Kováč Ondřej, Mikulášek Radek, Neoral Dominik, Nerušil Filip, Nevtípil Tomáš, Pospíšil Robert, Prášil Ladislav, Růžičková Denisa, Stavarčíková Martina, Strnad Milan, Szabo Michal, Šrámková Lenka, Vraštilová Denisa
třídní učitelka: Mgr. Jitka Klodnerová, 20 žáků

školní rok 2009/10, třída 4.B, C
Berka Daniel, Gottfried Vladimír, Kovářová Jitka, Marek Aleš, Molnár Jakub, Nováková Pavlína, Pokorná Markéta, Přikrylová Eva, Skopalová Lucie, Zajíc Jiří, Juračková Sandra, Juráňová Anna, Jurníčková Michala, Malyovaniy Semen, Schubertová Tereza, Smékalová Tereza, Synková Romana, Špačková Silvie, Štěpánková Anna, Venclík Filip, Vitouš Michal
třídní učitelka: Mgr. Hana Šmirková, 22 žáků

školní rok 2008/09, třída 4.A 
Bárta Michal, Černochová Lucie, Dreksa Pavel, Jindřich Epstein, Fasner Tomáš, Heinz Lukáš, Hrabský Dominik, Hůlek Jiří, Chlebek Lukáš, Kopečný Jakub, Koudela Jan, Kučera Marek, Kulíšek Miloslav, Machálek Tomáš, Němčák Jaroslav, Nevtípil Petr, Petr Jakub, Reinerová Markéta, Unzeitig Ondřej, Zedníčková Petra
třídní učitelka: Mgr. Irena Rejlová, 20 žáků

školní rok 2008/09, třída 4.B 
Dostál Mojmír, Franková Monika, Hloch David, Jusková Pavla, Krupa Richard, Kužel Jan, Melichárková Radka, Nátrová Tereza, Pavelková Tereza, Pokorný Kryštof, Psota Martin, Puterová Monika, Rašnerová Eva, Římanová Jana, Sekaninová Jana, Sekaninová Tereza, Vančurová Anna, Všetečka Jan
třídní učitelka: PhDr. Hana Pokorná, 19 žáků

školní rok 2007/08, třída 4.A 
Bac Robert, Čevela Tomáš, Holán Stanislav, Chabrečková Zuzana, Jančík Michal, Konečná Hana, Kosatík Jakub, Krňávek Tomáš, Minařík Lubomír, Miškovský Filip, Ohlídal René, Pikartová Nikola, Slouková Andrea, Vacek Kamil, Zdráhal Tomáš, Žibritová Denisa,
třídní učitelka: Mgr. Miroslava Kurucová, 16 žáků

školní rok 2007/08, třída 4.B 
Čapková Martina, Čiklová Jitka, Dostálová Monika, Fabiánová Martina, Feščuk Tomáš, Juráň Jan, Kubáček Jakub, Macák Pavel, Macháňová Pavlína, Marszalek Lukáš, Novotná Andrea, Pospíšil Robert, Rauer Martin, Ryšánková Klára, Strachoň Kamil, Stropek Martin, Škurková Barbora, Venská Vendula, Vodáková Alena, Vodičková Gabriela,
třídní učitelka: Mgr. Hana Vlhová, 20 žáků

 

SEZNAM ABSOLVENTŮ MORAVSKÉHO REÁLNÉHO GYMNÁZIA

školní rok 2006/07, třída 4.A 
Artjukhov Leonid, Bilik Kamil, Coufal Petr, Došlík Jan, Hložánka David, Hořava Tomáš, Hronek Jiří, Klementa Jan, Kunstová Tereza, Lehnert Michal, Majorová Eliška, Pokruta Lukáš, Prokop Adam, Raková Ivana, Řeháková Zuzana, Samcová Adéla, Severová Nela, Simandl Pavel, Sucháček Ondřej,
třídní učitel: PaedDr. Aleš Prudil, 19 žáků 

školní rok 2006/07, třída 4.B 
Bližňák Petr, Bogdanová Nikol, Fialová Lenka, Fojtů Sylva, Hradečná Miroslava, Jedličková Eliška, Kanyatyn Yuriy, Kawij Petr, Koutný Marek, Kyselová Žaneta, Lakomá Jana, Landsmannová Eva, Mencl David, Nedoluhová Lenka, Netopilová Kateřina, Plainer Tomáš, Rozsíval Radek, Schubert Vojtěch, Snášelová Ivana, Stavělová Jana, Šrahůlková Karolína, Vodička Martin,
třídní učitelka: Mgr. Hana Vlhová, 22 žáků

školní rok 2005/06, třída 8.A 
Buriánková Anna, Čechmánková Monika, Fiala Jan, Fialová Veronika, Grézlová Aneta, Helcl Miroslav, Kalmanová Lucie, Keller Lukáš, Klvaňová Veronika, Konečná Petra, Krumniklová Hana, Michalička Jan, Návělek Vojtěch, Nedomová Michaela, Pokorná Tereza, Procházková Adéla, Sedláková Veronika Edita, Šenkýřová Gabriela, Švarcová Markéta, Tenora Josef, Tichý Vojtěch, Zdařil Jan, Žáková Gabriela
třídní učitelka: PhDr. Hana Pokorná, 23 žáků

školní rok 2004/05, třída 8.A
Bažantová Lenka, Boušek Radim, Čechovič Petr, Drápková Nela, Drbálek Miloslav, Fuhrmannová Kateřina, Henklová Petra, Hřivnová Pavla, Hůlková Martina, Jiříčková Andrea, Kobylík Petr, Kučerová Monika, Kudrna Jiří, Kula Vojtěch, Mojžíš Pavel, Naswetter Milan, Nezvalová Jana, Palát Martin, Sedláčková Tereza, Vitásková Jana, Vítová Linda, Vodička Aleš, Vysloužilová Monika, Zabirževskij Jegor, Zmeltyová Eva
třídní učitelka: Mgr. Irena Rejlová, 25 žáků

školní rok 2003/04, třída 8.A
Fingerová Tereza, Hogel Petr, Hrubý Zdeněk, Kosatíková Tereza, Krečmanová Kamila, Kříž Pavel, Neplechová Tereza, Plíhalová Markéta, Podbehlý Lukáš, Skřivánková Hana, Směšná Adéla, Soušková Soňa, Svobodová Zuzana, Šíma Stanislav, Šimek Michal, Šmirk Jiří, Tovačovská Eva, Vodičková Markéta, Živělová Martina, Žůrek Jan, Navrátil Petr, Fuhrmannová Kateřina, Čikl Jaroslav, Pernicová Barbora, Marko Václav, Ruszó Martin, Javorský Martin, Kula Vojtěch, Kučerová Monika, Koutecká Nora, Henklová Petra
třídní učitelka: Bc. Roman Sedláček, 31 žáků

školní rok 2002/03, třída 8.A
Čechová Petra, Božičevičová Jindra, Havran Petr, Heitelová Danuše, Hergotová Petra, Holoubková Lenka, Jílek Petr, Kolibová Veronika, Koryčánková Jana, Koutecká Nora, Kovařík Martin, Malík Lukáš, Máté Andrea, Moravčík Pavel, Nátěsta Michal, Nováček Ondřej, Osifčinová Jana, Pítr Martin, Růžičková Magda, Rybnikář Antonín, Srncová Lenka, Suchánková Eva, Kráčmar František
třídní učitel: PaedDr. Aleš Prudil, 23 žáků

školní rok 2001/02, třída 8.A
Baranová Marie, Buš Michal, Coufalíková Hana, Černá Klára, Černík Radim, Filkász Michal, Finger Jakub, Gába Aleš, Hájek Ondřej, Hájková Alena, Hůrková Veronika, Krejčíř Václav, Kubíková Libuše, Lokšík Jan, Matuš Filip, Obrová Tereza, Poštulka Michal, Sedláčková Miroslava, Smetana Roman, Valnoha Jiří, Volek Tomáš, Volná Michaela, Vyhnálek Radek, Zavadil Roman, Zavadilová Petra
třídní učitelka: Mgr. Zora Váchalová, 25 žáků

školní rok 2000/01, třída 8.A
Běhalová Barbora, Beil Martin, Dudová Šárka, Hanáková Barbora, Hiklová Eva, Hrbek Zdeněk, Krajčová Martina, Kučerová Krista, Kuchyňka Petr, Lindnerová Pavla, Lišková Zuzana, Malečková Martina, Novotná Michaela, Odstrčil Zbyněk, Popelková Kateřina, Růžička Ondřej, Spáčil Lukáš, Spáčil Zdeněk
třídní učitelka: Ing. Andrea Štouračová, 18 žáků

školní rok 2000/01, třída 8.B
Bernardová Vladana, Bilavčíková Kristýna, Buchtová Martina, Dlabal Jiří, Florinskyi Olexandr, Gogolová Jana, Hofschneiderová Marcela, Hyhlíková Aneta, Keznikl Jiří, Klacl Jan, Kovařík Jan, Matušová Kristína, Navrátilová Jana, Prokopová Kateřina, Radová Marie, Rozkošová Zuzana, Růžičková Zuzana, Střída František, Škobrtal Michal, Špunda Marek, Tomášek Petr
třídní učitelka: Mgr. Vladimíra Šišková, 21 žáků

školní rok 1999/00, třída 8.A
Babišová Lucie, Coufal Tomáš, Dostál Jan, Grmolenská Pavla, Hanáková Pavla, Chaloupka Vítězslav, Kolibová Kateřina, Maier Jiří, Nevjelíková Petra, Páťal Štěpán, Potěšil Tomáš, Rozsívalová Johana, Schulz Jakub, Slaninová Klára, Sofka Luděk, Strnadová Lucie, Svobodová Kateřina, Urbášek David
třídní učitelka: Mgr. Jana Minarovičová, 19 žáků

školní rok 1999/00, třída 8.B
Bayraktarová Svatava, Brázda Aleš, Brázdová Eliška, Dedek Ivo, Felklová Adéla, Fialová Jana, Hradilová Lucie, Jíša David, Kozelka Ondřej, Michalička Vladimír, Němcová Kristýna, Přikrylová Petra, Radiměřský Michal, Sedláčková Ladislava, Škvařil Petr, Šuška Jaroslav, Telíšek David, Větr Milan, Zbořilová Eva, Zlámalová Petra
třídní učitelka: Mgr. Hana Šmirková, 20 žáků

školní rok 1998/99, třída 8.A
Ambrozová Jana, Burdová Lucie, Cwiertková Michaela, Dostálová Martina, Exler Pavel, Gazda Ondřej, Hirschová Lenka, Jandová Veronika, Junkerová Lenka, Juřica David, Linduška Martin, Lošťák Jan, Máté Michaela, Pavková Kateřina, Pecháček Jiří, Pecháčková Tereza, Petrů Gabriela, Procházková Hana, Sedláčková Jana, Silná Zuzana, Vavrošová Petra
třídní učitelka: Mgr. Jana Minarovičová, 21 žáků

školní rok 1997/98, třída 8.A
Dulka Radek, Hanák Ondřej, Hrbáčková Zuzana, Hrubá Radka, Chromcová Petra, Jakubík Martin, Kuba Václav, Mazalová-Čermáková Vendula, Němec Ladislav, Pešková Kateřina, Podivínský Viktor, Skácelová Milena, Swierczková Irena, Telíšková Silvie, Urbanová Zuzana, Zamcová Lucie
třídní učitelka: Mgr. Alena Hamplová, 16 žáků

školní rok 1996/97, třída 8.A
Hemerková Jitka, Hepnárková Lenka, Joukalová Sylva, Majer Jan, Rada Pavel, Sanitráková Erika, Sloupský Michal, Streit Martin, Studená Klára, Vaverka Martin
třídní učitelka: Mgr. Kateřina Mrázková, 10 žáků

školní rok 1995/96, třída 8.A
Dostálová Jitka, Franková Markéta, Homola Petr, Chahrour Monir, Janoušek Martin, Jonáš Jan, Justinová Gabriela, Lacko Roman, Líčeníková Martina, Lovasová Blanka, Mrázková Markéta, Pařízková Lenka, Pavlík Edmund, Prachařová Zuzana, Šmejkal Petr, Štipčáková Andrea, Šulc Martin, Vacínová Vanda, Vaverka Petr, Vítková Markéta, Vymazal Jan
třídní učitelka: PaedDr. Jaroslava Cardová, 21 žáků

školní rok 1995/96, třída 8.B
Čabla Vratislav, Dohnálková Světlana, Hájková Marcela, Charamza Jiří, Joukal Martin, Kouřilová Petra, Kraft Miloš, Kudynová Dita, Kutálková Martina, Lidmanská Jana, Lipovská Lucie, Machová Kristýna, Navrátilová Leona, Nezval Miroslav, Pajerová Petra, Pindurová Vanda, Pluskal Richard, Preiss Jan, Procházková Karolína, Provazová Soňa, Sedlák Miloslav, Střídová Lucie, Vargová Bronislava, Vykydalová Ilona, Vylegalová Martina
třídní učitelka: PhDr. Božena Hauptová, 25 žáků

Classis - kompletní studijní agenda Dům dětí a mládeže CGNR Německý řád nfehLMS